Eğitmenlerimiz


Mustafa EROL
mustafa-erol1960 Kırşehir/Çiçekdağı doğumlu. 1993 yılında Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümünden mezun oldu. Daha sonra ise Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsünde yüksek lisansım tamamladı. Türkiye’de hem ilk beden eğitimi ve spor bölümlerine hazırlık kursunu kurdu hem de Üniversitelerin Beden Eğitimi ve Spor Bölümlerine yönelik ilk hazırlık kitabını yazdı, 19 yıldır da bu alana yönelik çalışmalarına devam etmektedir. Boğaziçi Üniversitesi beden eğitimi bölümünde öğretim görevlisi olarak görev yapmakta, eğitim hayatına ise Sofya Milli Spor Akademisi’nde (NSA) FUT-SAL üzerine doktorasını yaparak devam etmektedir.

Alper KÖKSOY

alper-koksoy1981 İstanbul doğumlu. Kocaeli Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü ‘nden 2004 yılında mezun oldu. 2004 yılından itibaren Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak Beden Eğitimi Öğretmenliği yapmaktadır. 9 yıldır kursumuzda koordinasyon antrenörlüğü yapmaktadır.

Gürkan CAN

gurkan-can1985 İstanbul doğumlu. Beşiktaş jimnastik kulübü ve İstanbul Teknik Üniversitesinde basketbol oynadı. 2010 yılında Abant İzzet Baysal Üniversitesi beden eğitimi bölümününden derece ile mezun oldu. Halen özel bir okulda beden eğitimi öğretmenliği ve özel bir kuruluşta basketbol ve fitness antrenörlüğü yapmaktadır. 5 yıldır kursumuzda basketbol branşında antrenör olarak görev yapmaktadır.


Metin SANIK

metin-sanik1984 Kastamonu doğumlu. 2010 yılında Marmara Üniversitesi Antrenörlük bölümünden mezun oldu. Muradiye Spor Kulübünde aktif futbol hayatına devam etmekte ve 6 yıldır kursumuzda futbol branşında antrenörlük yapmaktadır. Eğitim hayatına Marmara Üniversitesi nde yüksek lisans yaparak devam etmektedir.

Ercan FINDIK

ercan-findik1983 İstanbul doğumlu. 2010 yılında Abam izzet Baysal Üniversitesi antrenörlük eğitimi ve beden eğitimi öğretmenliği bölümünden (Çift Anadal ) okul 1 .si olarak mezun oldu. Şu anda özel bir şirkette yüzme antrenörlüğü ve fıtness eğitmenliği yapmaktadır. 4 yıldır kursumuzda koordinasyon antrenörü olarak görev yapmaktadır.

Seçkin DOĞAN

seckin-dogan1973 Adapazarı doğumlu. 1997 yılında Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksekokulundan mezun oldu. Atletizm branşında 800-1500m dalında İstanbul Tekel Spor, Fenerbahçe Spor Kulübü ve milli takımda yarışmıştır. 14 yıldır Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak Beden Eğitimi Öğretmenliği ve aynı zamanda atletizm antrenörlüğü yapmaktadır. Milli Eğitim Bakanlığının düzenlemiş olduğu okullar arası müsabakalarda sporcularının İstanbul ve Türkiye Şampiyonlukları bulunmaktadır. 3 yıldır kursumuzda atletizm branşında antrenör olarak görev yapmaktadır.


Cem TİMUÇİN

cem-timucin1986 İstanbul doğumlu. 2010 yılında Kocaeli Üniversitesi Rekreasyon bölümünden mezun oldu. 5 yıldır kursumuzda koordinasyon antrenörü olarak görev yapmaktadır.

Mustafa Adem SOLAK

mustafa-adem-solak1982 İstanbul doğumlu. Beşiktaş, Sarıyer, Mecidiyeköy Futbol Takımlarının alt yapılarında oynadı. 2006 yılında Aban t İzzet Baysal Üniversitesi Antrenörlük bölümünden mezun oldu. Şuanda İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. bünyesinde koordinatörlük ve Sütlüce Spor Kulübünde antrenör olarak çalışmaktadır. 9 yıldır kursumuzda futbol branşında antrenörlük yapmaktadır.

İbrahim KURT

ibrahim-kurt1989 İstanbul doğumlu. 2009 yılında Kütahya Dumlupınar Üniversitesi antrenörlük bölümünü kazandı. 2 yıldır kursumuzda stajyer futbol antrenörü olarak görev yapmaktadır.


Onur KERPİTÇİ

onur-kerpitci1986 İstanbul doğumlu. 2008 yılında Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor öğretmenliği bölümünden mezun oldu. Beşiktaş spor kliıbü alt yapıda futbol antrenörü olarak görev yapmakta olup aynı zamanda 5 yıldır kursumuzda futbol branşında antrenör olarak görev yapmaktadır.

Ümit DOĞAN

umit-dogan1988 Erzincan doğumlu. 2008 yılında İstanbul Üniversitesi antrenörlük bölümünü kazandı. Kursumuzda 3 yıldır hentbol ve koordinasyon antrenörü olarak görev yapmaktadır.

Funda SAVAŞ

funda-savas1990 İstanbul doğumlu. 2009 yılında Balıkesir Üniversitesi Antrenörlük bölümünü kazandı. Kursumuzda stajyer koordinasyon antrenörü olarak görev yapmaktadır.


Özcan KORKMAZ

ozcan-korkmaz1985 Samsun doğumlu. 2009 yılında Balıkesir Üniversitesi Spor Yöneticiliği Bölümünü kazandı. Kursumuzda stajyer kor-dinasyon antrenörü olarak görev yapmaktadır.

Kardoğan KÜSPECİ

kardogan-kuspeci1990 İstanbul doğumlu, 2010 yılında Sakarya Üniversitesi Spor Yöneticiliği Bölümünü kazandı. Kursumuzda stajer koordinasyon antrenörü olarak görev yapmaktadır.

Mert DOST

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi eğitiminden sonra GAarabti Barter şirketinde 4 yıl Kurumsal Pazarlama departmanında görev aldıktan sonra Garanti İş Geliştirme adında şirketin kurucusu olmuştur.
2016 Şubat itibari ile Spor Organizasyonları ağırlıkta olup bir çok şirkete danışmanlık yapmaktadır.
Güncel durumda Mevcut danışmanlıklarından olan Bayrampaşa Belediyesine bağlı SportHouse spor tesisinin Genel Koordinatörlüğünü yapmaktadır.
Sprint Spor Akademisi bünyesinde Eğitim Öğretim sürecinde Eğitim Kurumlarında Seminer ve Kariyer Planlamaları organizasyonlarının koordine etmektedir.


Büşra EROL

ozcan-korkmaz1993 İstanbul doğumlu. Düzce Üniversitesi benden eğitimi ve spor öğretmenliği mezunu. Atletizim ve Plates eğitmeni

Aziz Can KALE

kardogan-kuspeci1996 İstanbul Doğumlu. Aktif öğrenci hayatına devam ettiği eğitim kurumları İstanbul Gelişim Üniversitesi beden eğitimi spor yüksek okulu antrenörlük eğitimi bölümü ve Anadolu Üniversitesi spor Yönetimi bölümlerini okumaktadır. TVGBGF 1. Kademe antrenörlük belgesine sahiptir. Aktif futbol yaşanttısına devam etmektedir.